کد خبر : 2329
تاریخ انتشار : جمعه 11 تیر 1400 - 19:59
-

تأمین مسکن جوانان با همکاری بنیادمسکن و بانک مهرایران

تأمین مسکن جوانان با همکاری بنیادمسکن و بانک مهرایران
بانک قرض الحسنه مهر ایران در تفاهم با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پیشگام برای تحقق گام دوم انقلاب از طریق تأمین بخشی از منابع لازم برای طرح مسکن جوانان در استان گلستان

تفاهم نامه همکاری مشترک فی مابین اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گلستان و مدیریت شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان گلستان در راستای گسترش مراودات بانکی و حمایت از طرح مسکن جوانان با حضور عیسی امامی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران، سید مصطفی صالحی مدیر شعب بانک در استان گلستان و سید میر محمد حسینی مدیر کل بنیاد مسکن گلستان به امضاء رسید.


به گزارش جرجان خبر و به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان گلستان؛ عیسی امامی در این جلسه گفت؛ بانک مهر ایران با تنوع محصولات دامنه خدمات را در جوامع گروهی افرایش داده است. امروزه مردم بواسطه بانک مهر ایران متقاضی اخذ خدمت از دستگاههای اجرای اند. دستگاه های اجرایی خدمات رسان به مردم بواسطه همکاری با بانک مهر ایران دیگر منتظر ابلاغ  و تخصیص بودجه نیستند و در جلسه با اتاق بازرگانی استان اذعان کردم بانک مهر پتانسیل این را دارد با رویکرد قرض الحسنه منجی اقتصاد کشور شود.

وی افزود منابع بانک ها باید بصورت متمرکز در کف خدمت به مردم برای اقتصاد خرد و مولد قرار بگیرد. بانک قرض الحسنه مهرایران با توسعه فعالیتهای خود در کنار نهادهای حمایتی همانند کمیته امداد، بنیاد برکت و آستان قدس برای توسعه اشتغال پایدار و مولد در سطوح خرد و امروز درکنار بنیاد مسکن برای توسعه خدمات عمران روستایی و ساخت مسکن برای جوانان از طریق پرداخت تسهیلات ارزان قیمت در قالب طرح کالا کارت، وبا رویکردهای اینچنین قطعاً در پنج سال آینده جز پنج بانک برتر کشورخواهد شد.

اماممی اظهار داشت: پیشبرد رضایت مردم و توسعه خدمات بانک در ارائه منابع ارزان قیمت به مردم بستر مهمی در نقش چشمگیر بانک مهر ایران در جامعه است.

عضو هیئت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران ضمن تشکر از مدیران و کارشناسان بنیاد مسکن که همواره با ارائه خدمات بنیادی به مردم و اقشار ضعیف جامعه در بحث مسکن رضایت عمومی را در جامعه ایجاد کرده اند، تصریح کرد: نتیجتاً تفاهم ایجاد شده نقطه عطف تعمیم و گسترش این خدمت به تمام کشور خواهد شد و تا اکنون در بانک قرض الحسنه مهر ایران بیش از ۴۶ هزار میلیارد ریال برای توسعه عمران روستایی و خدمات به محرومین از طریق معرفی بنیاد برکت و کمیته امداد تسهیلات قرض الحسنه پرداخت شده است وانشااله تفاهم ساخت مسکن روستایی با بنیاد مسکن نیز شروع فاز جدید حمایت از محرومین و توسعه اقتصادی و پیشبرد مسئولیت اجتماعی در گام دوم انقلاب توسط این بانک و بنیاد مسکن باشد.

درادامه سید مصطفی صالحی مدیر شعب بانک مهر ایران در استان گلستان نیز با ابراز خرسندی از اهتمام صورت پذیرفته از سوی مدیران و کارشناسان بنیاد مسکن برای تحقق تفاهم بزرگ حمایت از محرومین جهت ساخت و توسعه مسکن های روستایی با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ارزان قیمت که از محل طرح کالاکارت بانک مهر ایران با کارمزد ۴ درصد و تا سقف ۳۰۰ میلیون ریال به هر فرد متقاضی پرداخت می شود افزود؛ کارکنان و کارشناسان بانک مهر ایران در استان گلستان در تلاش ۶ ماهه با کارشناسان بنیاد مسکن استان موفق به تنظیم تفاهم نامه طرح مسکن جوانان با استفاده از تسهیلات کالاکارت بانک قرض الحسنه مهر ایران شدند و امروز با امضاء این قرارداد انشااله منشاء خدمتی عظیم و خداپسندانه برای تمام محرومین جامعه باشیم.

سید میر محمد حسینی مدیر کل بنیاد مسکن گلستان نیز در جلسه انعقاد تفاهم نامه طرح مسکن جوانان گفت؛ با امضاء این تفاهم نامه بخشی از منابع مالی طرح مسکن جوانان، زوج های جوان، مستاجران و علاقمندان به سکونت در روستاها واهدافی چون ماندگاری در روستا، کمک به رونق تولید و اقتصاد روستایی و…. بعنوان سهم آورده متقاضیان توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران از طریق طرح کالاکارت مهر ایران تامین می شود و از آنجاییکه بانک مهر ایران بانک مهربانی ها می باشد این تفاهم نامه منشاء اثر خیر و برکت برای تمام محرومین متقاضی مسکن بالاخص جوانان خواهد بود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.